Sie befinden sich hier

Inhalt

Pracovníci projektu

Das Projektteam. © Landesamt für Archäologie Sachsen

SASKÝ ZEMSKÝ ÚŘAD PRO ARCHEOLOGII

Dr. Christiane Hemker

vedoucí projektu
Christiane.Hemker@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 673

Dr. Christiane Hemker

Dipl.-Arch. Matthias Schubert

archeolog, vedoucí týmu Drážďany
Matthias.Schubert@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 622

Dipl.-Arch. Matthias Schubert

Maxi Neumann M.A.

administrace
Maxi.Neumann@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 747

Maxi Neumann M.A.

Mgr. Jitka Steßl

publicita projektu
Jitka.Stessl@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 623

Mgr. Jitka Steßl

Dipl.-Rest. Liane Albrecht-Kramer

restaurátorka
Liane.Albrecht-Kramer@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 846

Dipl.-Rest. Liane Albrecht-Kramer

Miriam Braun M.A.

restaurátorka
Miriam.Braun@lfa.sachsen.de
+49 351 8926v862

Miriam Braun M.A.

Dr. Ivonne Burghardt

historička
Ivonne.Burghardt@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 621

Dr. Ivonne Burghardt

Mathias Bertuch M.A.

archeolog
Mathias.Bertuch@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 625

Mathias Bertuch M.A.

Heide Hönig

terénní technička
Heide.Hoenig@lfa.sachsen.de
+49 173 8834 309

Heide Hönig

Dipl.-Ing. (FH) Frank Schröder

geodet
Frank.Schroeder@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 624

Dipl.-Ing. (FH) Frank Schröder

Dipl.-Ing. (FH) Thomas Reuter

3D dokumentace exponátů
Thomas.Reuter@lfa.sachsen.de
+49 351 8926807

Dipl.-Ing. (FH) Thomas Reuter

Dr. Cornelia Rupp

vedoucí výstavy projektu ArchaeoMontan 2018
Cornelia.Rupp@lfa.sachsen.de
+49 351 8926 680

Dr. Cornelia Rupp

SASKÝ VRCHNÍ BÁŇSKÝ ÚŘAD, FREIBERG

Martin Herrmann

vedoucí Oddělení 1: centrální řízení, historické doly
Martin.Herrmann@oba.sachsen.de

Martin Herrmann

Jens Kugler

Referat 31 podzemní stavby/důlní měřičství
Jens.Kugler@oba.sachsen.de
+49 373 13723 111

Jens Kugler

KRAJSKÉ MĚSTO DIPPOLDISWALDE

Simone Ullrich-Braune

Stavební úřad - koordinace projektu
simone.ullrich-braune@dippoldiswalde.de
+49 3504 6499 321

Simone Ullrich-Braune

Melanie Liebscher

administrace výstavního sekretariátu
melanie.liebscher_archaeomontan@web.de
+49 3504 6258 409

Melanie Liebscher

ČESKÁ GEOLOGICKÁ SLUŽBA, PRAHA

Ing. Petr Bohdálek

geolog, mineralog
petr.bohdalek@geology.cz
+420 251 085 104

Ing. Petr Bohdálek

Mgr. Jan Buda

geolog
jan.buda@geology.cz

Mgr. Jan Buda

ÚSTAV ARCHEOLOGICKÉ PAMÁTKOVÉ PÉČE SEVEROZÁPADNÍCH ČECH, MOST

Mgr. Petr Lissek

archeolog, vedoucí projektu
lissek@uappmost.cz
+420 476 704 465

Mgr. Petr Lissek

MUDr. Kryštof Derner

archeolog, zástupce vedoucího projektu
kderner@seznam.cz

MUDr. Kryštof Derner

Bc. Martin Volf

archeolog, práce s veřejností
martin.volf@gmail.com
+420 604178 440

Bc. Martin Volf

UNIVERZITA JANA EVANGELISTY PURKYNĚ V ÚSTÍ NAD LABEM

Ing. Jan Pacina Ph.D.

mapová aplikace GIS
jan.pacina@ujep.cz
+420 476 137 448

Ing. Jan Pacina Ph.D.

MĚSTO KRUPKA

Bc. Rostislav Kadlec

projektový manager, práce s veřejnost
rostislav.kadlec@mukrupka.cz
+420 417 803 111

Bc. Rostislav Kadlec

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV, PRACOVIŠTĚ LOKET

Mgr. Ondřej Malina Ph.D.

archeolog, vedoucí projektu
malina.ondrej@npu.cz
+420 352 684 796

Mgr. Ondřej Malina Ph.D.

Mgr. Kateřina Smolíková

administrace
Katerina.Smolikova@email.cz

Mgr. Kateřina Smolíková

Mgr. Markéta Augustýnová

archeoložka
AugustynovaM@seznam.cz

Mgr. Markéta Augustýnová

Mgr. Pavlína Schneiderwinklová

archeoložka
Pavlina_SS@seznam.cz

Mgr. Pavlína Schneiderwinklová

Mgr. Filip Prekop

archeolog
prekop.filip@npu.cz

Mgr. Filip Prekop

Mgr. Nikola Růžičková

historička
n.flakova@gmail.com
+420 733 766 650

Mgr. Nikola Růžičková

TECHNICKÁ UNIVERZITA FREIBERG, INSTITUT PRO INDUSTRIÁLNÍ ARCHEOLOGII, DĚJINY VĚDY A TECHNIKY

Prof. Dr. Helmuth Albrecht

historik, profesor dějin techniky a industriální archeologie
Helmuth.Albrecht@iwtg.tu-freiberg.de

Prof. Dr. Helmuth Albrecht

Dipl.-Ind. Arch. Axel Rüthrich

industriální archeolog
axel.ruethrich@iwtg.tu-freiberg.de
+49 157 7629 0988

Dipl.-Ind. Arch. Axel Rüthrich
Poslední aktualizace této stránky: 06.04.2018

Kontextspalte